Ultima oră
Supărarea unui localnic din Târgu Cărbunești

Un localnic din Târgu Cărbunești a semnalat pe pagina de socializare o problemă care, deși este la vedere, este total ignorată de autoritățile locale.
„Asa arata DN67B la intrarea in Targu Carbunesti, dinspre Carbunesti-Sat, de aproximativ un an. S-au facut lucrari de canalizare, s-a facut o semnalizare necorespunzatoare, iar constructorul probabil a plecat demult. Cei abilitati sa ia masuri se fac ca nu vad pericolul pentru cei aflati in trafic. Avem politie rutiera la Carbunesti? Avem administrator de drum? Avem APAREGIO in Gorj?” - este mesajul cetățeanului nemulțumit.
Vizualizări: 127
