Ultima oră

Remetea a fost eliberat

Petre Remetea, primarul din Tismana, a fost eliberat după reținerea de 24 de ore. Acesta va fi sub control judiciar timp de 60 de zile.

Remetea a declarat că nu poate da prea multe detalii, fiind un dosar în lucru, dar a ținut să precizeze că nu are legătură cu activitatea lui la primărie.

Acesta susține că luni își va relua activitatea la primărie, neavând interdicție în acest sens.

Vizualizări: 610

Alte articole din Ultima oră:

Citește și: