Ultima oră
Remetea a fost eliberat

Petre Remetea, primarul din Tismana, a fost eliberat după reținerea de 24 de ore. Acesta va fi sub control judiciar timp de 60 de zile.
Remetea a declarat că nu poate da prea multe detalii, fiind un dosar în lucru, dar a ținut să precizeze că nu are legătură cu activitatea lui la primărie.
Acesta susține că luni își va relua activitatea la primărie, neavând interdicție în acest sens.
Vizualizări: 610
