Ultima oră
Fostul ministru al Energiei, implicat în accident

Fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan, ar fi fost implicat, joi seară, într-un accident rutier produs în municipiul Bistriţa.
Potrivit www.bistriteanul.ro, Bogdan Ivan s-ar fi aflat, joi, la volanul unui autoturism şi ar fi fost implicat într-un accident rutier în aprolierea Primăriei Bistriţa. Se pare că în maşină se afla şi soţia politicianului, fără ca cineva să fie rănit. Ivan ar fi intrat cu maşina într-un autobuz, care circula regulamentar.
Vizualizări: 492
