Ultima oră
O investiție importantă din Bălești, gata să fie finalizată!

Asfaltarea și modernizarea infrastructurii din satul Ceauru, comuna Bălești, se apropie de final. Proiectul, realizat cu fonduri guvernamentale și locale, reprezintă un pas important pentru comunitate, autoritățile locale transmițând că lucrările sunt în faza ultimelor retușuri.
“Lucrările de modernizare a infrastructurii rutiere din frumosul sat Ceauru se află în etapa finală de execuție. Investiția este realizată prin Programul Național de Investiții "Anghel Saligny ", cu cofinanțare din bugetul local și reprezintă un pas important pentru dezvoltarea comunității noastre și îmbunătățirea condițiilor de trai ale locuitorilor.
Mulțumim cetățenilor pentru înțelegerea și răbdarea manifestate pe parcursul desfășurării lucrărilor.
"Aproape de oameni, împreună cu ei!"”, transmite Mădălin Ungureanu, primarul comunei Bălești.
Vizualizări: 440
