Ultima oră
Gorjeancă găsită moartă în propria mașină!

A murit Nicoleta, o asistentă medicală de doar 48 de ani din Roșiuța, localitate componentă a municipiului Motru.
Femeia lucra la un cabinet de medicină de familie din Mătăsari și era cunoscută cu probleme cardiace și avea montate două stenturi.
Aceasta a fost găsită sâmbătă după-amiază în propria mașină, parcată în zona unui cunoscut supermarket din localitate.
O persoană a observat-o pe șoferiță și a sunat imediat la 112.
La fața locului au sosit rapid un echipaj SMURD și o ambulanță din Motru, iar medicii au resuscitat-o timp de o oră, însă, din păcate, au fost nevoiți să declare decesul.
Aceasta va fi înmormântată astăzi.
Vizualizări: 2,098
