Ultima oră

Gorjeancă găsită moartă în propria mașină! 

A murit Nicoleta, o asistentă medicală de doar 48 de ani din Roșiuța, localitate componentă a municipiului Motru.

Femeia lucra la un cabinet de medicină de familie din Mătăsari și era cunoscută cu probleme cardiace și avea montate două stenturi.

Aceasta a fost găsită sâmbătă după-amiază în propria mașină, parcată în zona unui cunoscut supermarket din localitate. 

O persoană a observat-o pe șoferiță și a sunat imediat la 112. 

La fața locului au sosit rapid un echipaj SMURD și o ambulanță din Motru, iar medicii au resuscitat-o timp de o oră, însă, din păcate, au fost nevoiți să declare decesul.

Aceasta va fi înmormântată astăzi.

Vizualizări: 2,098

Alte articole din Ultima oră:

Citește și: