Ultima oră

Cine ar putea salva CEO?!

Semnal de alarmă sumbru pentru viitorul județului Gorj! 

Cel puțin asta spune Nicu Bunoaica care consideră că actuala strategie energetică condamnă compania la dispariție, singura șansă de salvare rămânând, în opinia sa, o abordare de tip suveranist la nivel politic.

“Ca să vorbim de CEO, că vor exista proiecte pentru punerea lui pe picioare, astfel încât să funcționeze, ar putea să se întâmple asta, dar numai cu schimbarea regimului, cu suveraniștii. Sunt singurii care au în programul de guvernare salvarea CEO. “, spune Nicu Bunoaica, lider de sindicat.

Vizualizări: 200

Alte articole din Ultima oră:

Citește și: